Sony SmartBand Talk’ı Tanıyalım

 

Bugün ki yazımızda Sony Mobile akıllı saatlerinden olan SmartBand’ı inceleyeceğiz. Özellikle son zamanlarda üyelerimizin sıklıkla soru sormaya yöneldiği akıllı saat konusunda yardımcı olmaya çalışacağız. Öncelikle Sony SmartBand nedir? Hep birlikte cevabını öğrenelim;

SmartBand, telefonunuzdaki aramaları, mesaj bildirimlerini ve diğer uyarıları size hafif bir titreşimle haber vererek hiçbir şeyi kaçırmamanızı sağlar. Telefonunuzla aranızda 10 metreden fazla mesafe olduğunda da titreşir. Artık akıllı telefonunuz cebinizde veya çantanızdayken yeni uyarılardan haberiniz olur. Ayrıca telefonunuzu unutmazsınız.

SmartBand Talk su geçiriyor mu ?

SmartBand 7/24 kolunuza takabileceğiniz bir cihazdır Su geçirmezdir; ne yaparsanız yapın üzerinizde bulundurabilirsiniz. Şık bir görünüme sahiptir ve her tür giyim tarzına uyar. Canlı renk ve stiller arasından seçim yapın ve her gün istediğiniz rengi takın. Sony’nin simgesi olmuş bağlama düğmesi ve LED’leri kaliteli bir görünüm sunar. SmartBand, çıkarılabilir bir Çekirdek birimi ile şık ve rahat bir bileklikten oluşur.

swr10-smartband-smartphone-and-lifelog-empowerment2-f8e7dc23b2c648669441b0d9b6794f8a-940

Akıllı Alarm

SmartBand, vücut hareketlerini izleyerek, uyku döngünüze göre sizi en uygun zamanda uyandırır. Uyandırmak için en uygun zamanı hesaplayıp ölçer ve son rüyanız bittikten sonra hafif hafif titreşir.

Life Bookmarks

O özel anı yakalayın. SmartBand üzerindeki Life Bookmark tuşuna bastığınızda o anda olup biten her şey yakalanır ve sonsuza dek hatırlanır. Anın görüntüsü.

Çıkarılabilir Birim

SmartBand, çıkarılabilir bir Çekirdek birimi ile şık ve rahat bir bileklikten oluşur. Çekirdek, hareketlerinizi algılayan ve verileri akıllı telefonunuza gönderen gelişmiş bir sensör teknolojisi içeri

Lifelog Uygulaması

SmartBand’ı akıllı yapan şey, fiziksel, sosyal ve eğlence amaçlı etkinliklerinizi kaydeden yenilikçi bir Android akıllı telefon uygulamasıdır. Herhangi bir günde, ne kadar aktif olduğunuzu ve dünyayla nasıl iletişim kurduğunuzu görebilirsiniz. Giyilebilir teknoloji ve yenilikçi yaşam kaydını tutma uygulaması, aktivite hedefleri belirlemenize ve ilerleme durumunuzu izlemenize de yardımcı olur. Lifelog, yarın hava durumunun nasıl olacağını öğrenmenizi bile sağlar.

swr10-smartband-your-style-large-b98ad43e6e6a8726c083f15fa981eb64-940

SmartBand bileğimde güzel duruyor mu ? Gelin birlikte karar verelim.

sony_smartband_talk_yellow

BERKAY ADAN