BİZİ MERAK MI EDİYORSUNUZ..? ANLATALIM…

 

Önce şunu belirtelim ki; aksi iddia edilmedikçe “xperiaforce.com”, SONY‘nin veya SONY MOBILE‘ın resmi blog ya da tanıtım sitesi değildir. Peki biz kimiz?

 

Bizler, her zaman devrim niteliğinde ürünler çıkararak teknolojiye yön veren SONY’nin, mobil dünyadaki imzası olan “Xperia™” markası altında topladığı ürünlerinin detaylı tanıtımlarını yapmak ve ilgili her türlü bilgiyi ve haberi sizlerle paylaşmak için çalışan bir ekibin üyeleriyiz.

 

Ekibimiz çok uzun zamandır tanıdığınız Xperia Platform ve Xperia Türkiye sitelerinde bugüne kadar sizlerle paylaşımlarda bulunmuş olan kişilerden oluşuyor. Türkiye de Sony ve Xperia denince ilk akla gelen bu iki site size daha yakın olabilmek ve daha fazla paylaşımda bulunabilmek için siteye entegre forum ve üyelik sistemleri ile geliyor. Güçlerimizi sizin için birleştirdik ve Xperia Gücü anlamına gelen Xperia Force ‘u oluşturduk.

 

Hedefimiz SONY’nin “Xperia™” markası altında topladığı ürünleri hakkında haber, yorum, inceleme, karşılaştırma, tanıtım gibi paylaşımlarda bulunmak ve yazılımsal açıdan root, rom, mod gibi konularda sizlere detaylar sunmak ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktır.

 

Xperia Force